У Золотоноші планують побудувати електростанцію, що працюватиме на соломі, трісках та відходах зернових

У Золотоноші(Черкаська область) планують побудувати теплоелектростанцію, яка працюватиме на соломі, трісках та відходах зернових.

Проект генерації електроенергії з альтернативних джерел має намір реалізувати інвестор з Монастирища - ТОВ "Котельно-механічний завод "Пархоменко", яке утворилося на базі заводу ENERGETIK, що славиться, що славився випуском котлів, передає Черкаський край

Як заначив гендиректор ТОВ"КМЗП" Олексій Пархоменко в ході зустрічі з міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським, представниками архітектурної служби, Держгеокадастру, РЕМу та продспоживслужби, наразі місто потребує спорудження додаткової підстанції для розташування нових виробництв.

Під майбутню біоТЕС у Золотоноші планують надати ділянку в районі промислової забудови по вулиці Обухова, де розміщуватиметься індустріальний парк, - раніше тут працювали промислові підприємства. За словами Олексія Пархоменко, нова електростанція, яка будуватиметься європейцями, буде екологічно чистою. «Станція загальною потужністю 12 МВт використовуватиме тріски, солому, відходи зернових і зможе забезпечувати електроенергією, яка скидатиметься у загальну енергосистему України, не тільки Золотоношу, а й усе Лівобережжя, - розповідає інвестор. – БіоТЕС буде введена в експлуатацію у дві черги - згідно з попередніми підрахунками, один блок потужністю 6МВт дозволить виробляти 48 млн кВт-год у рік».

Як зазначає Олексій Пархоменко, станція споживатиме 450-500 тонн сировини на добу. «До забезпечення ТЕС біопаливом залучатимемо лісгоспи та інші господарства - безперебійність гарантуватимуть графіки поставок, - прогнозує фахівець. - У перспективі маємо намір культивувати енергетичну лозу».

У проект планують інвестувати від 35 до 40 мільйонів євро.

"Котельно-механічний завод "Пархоменко" має намір підписати із Золотоношею соціальну угоду. «Нове виробництво забезпечить додаткові робочі місця, податки, підтримку соціальної сфери», - наголосив Олексій Пархоменко.

Учасники зустрічі ухвалили покроковий алгоритм дій у впровадженні нового інвестиційного проекту та домовилися підписати угоду про наміри.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка