У Золочеві відключають від централізованого опалення всі багатоповерхівки

До початку опалювального сезону 2016-2017рр. у місті Золочів Львівскої області відключать від централізованого постачання всі багатоповерхові будинки.

За словами голови правління Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження Романа Співака, наразі на індивідуальне опалення вже програмно переведений перший будинок, передає Domik.net

«У розбалансованому 54-квартирному будинку по вул. С.Бандери 3, в якому залишалося на центральному опаленні тільки 11 квартир, представниками теплоенерго встановлена заглушка на вході, - написав експерт на своїй сторінці у Facebook. - Підписано акт на відключення між теплопостачальниками та головою ОСББ».

Після випробувань стара внутрішньобудинкова мережа теплопостачання буде демонтована.

Централізованим опаленням у Золочеві продовжить користуватися тільки бюджетна сфера - дитячі садочки, школи, адміністративні будівлі, зауважує Роман Співак.

«Котельні будуть працювати виключно на альтернативному паливі, - підкреслює експерт. - Індивідуальне опалення - це крайній метод вирішення проблеми теплопостачання, якщо тепло не можна подавати централізовано чи локально (дахова або модульна котельня)".
Сьогодні відмовитися від централізованого теплопостачання в Україні можна тільки всім будинком при згоді всіх власників житла.

Можливість відключення окремої квартири від централізованого постачання тепла на законодавчому рівні не передбачена. Поквартирне відключення було дозволене до 2007 року, проте наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України No 4 від 22.11.2005 року (остання редакція - від 09.08.2008 року) відключати окрему квартиру від мережі заборонили.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка