У Запорізькій області запрацювала сонячна електростанція потужністю 13 МВт

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, запустила СЕС «Скіфія-Солар-1» піковою потужністю 13 МВт. Вона складається зі 38 232 сонячних панелей виробництва JinkoSolar та займає площу 20 гектарів у Запорізькій області. Така кількість модулів дозволяє генерувати близько 16,2 ГВт·год. електроенергії на рік. Цього вдосталь для забезпечення «чистою» електроенергією більш ніж 6 500 українських домогосподарств.

«Відновлювана енергетика залишається одним з наших пріоритетів. До кінця 2019 року ми плануємо побудувати ще п’ять сонячних електростанцій загальною потужністю більш ніж 130 МВт. Вірю у високий потенціал цієї галузі в Україні. Зі свого боку ми прагнемо залучити найкращий світовий досвід та міжнародні інвестиції, аби «зелена» енергетика в нашій країні розвивалася якомога ефективніше», – наголосив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

«Скіфія-Солар-1» – вже третій масштабний проект у відновлюваній енергетиці, реалізований UDP Renewables. Оскільки під час зведення станції було зроблено акцент на співпрацю з вітчизняними виробниками обладнання та послуг, це дозволило створити 153 нових робочих місця. Загальна сума податків, сплачених в бюджети різних рівнів, склала 29,7 млн грн. Генеральний підрядник проекту – українська компанія KNESS. Фінансовим партнером проекту виступив АБ «Укргазбанк».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка