У Запорізькій області починають будівництво вітрової електростанції потужністю 100 МВт

ДТЕК ВДЕ і світовий лідер з виробництва вітротурбін Vestas, уклали договір про будівництво Орловської вітроелектростанції потужністю 100 МВт, що розташується розташується на Азовському узбережжі в Запорізькій області.

Орловська ВЕС – третій проект ДТЕК у вітроенергетиці, що стартував в 2018 році. Завдяки реалізації всіх запланованих проектів потужності компанії у вітровій генерації до кінця 2019 року досягнуть 500 МВт. В Орловську ВЕС іннвестують понад 135 млн євро, вона складатиметься з 26 вітротурбін Vestas потужністю 3,8 МВт кожна.

Зараз на майданчику закінчуються підготовчі роботи, а з січня і до кінця 2019 року триватиме активне будівництво.

«Партнерство з Vestas – знакове для ДТЕК. З нього стартував перший проект компанії у відновлюваній енергетиці – Ботієвська вітрова електростанція, яка сьогодні виробляє більше 60% всієї електроенергії з вітру в Україні. Вона є еталоном для проектування і будівництва вітроелектростанцій в країні, показники ефективності ВЕС перевищують середньосвітові. Ми впевнені, що Орловська ВЕС, побудована в партнерстві з Vestas, буде працювати так само ефективно, – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко. – Сукупно цього року ми запустили будівництво 500 МВт нових сонячних і вітрових електростанцій. Інвестиції, залучені компанією в галузь за останні два роки, склали близько 700 млн євро. У 2019 ми плануємо збільшити портфель ВДЕ до 1 000 МВт. Це вклад компанії в реалізацію енергетичних та екологічних цілей України, а також в інноваційну трансформацію енергосистеми країни».

Щорічно Орловська ВЕС вироблятиме близько 380 млн КВт ∙ год «зеленої» електроенергії. Цього вдосталь, аби забезпечити електрикою понад 200 тисяч домогосподарств. Крім того, вітроелектростанція скоротить викиди СО₂ на 400 тис. тонн в рік, а завдяки будівництву ВЕС в регіоні будуть створені кілька сотень тимчасових і десятки постійних робочих місць. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка