У Західній Австралії побудують систему зберігання енергії за $155 млн

У штаті Західна Австралія побудують літій-іонну систему зберігання енергії за 155 мільйонів доларів.

Проект Synergy battery фінансуватиметься урядом Західної Австралії та урядом Співдружності, передає world-energy.org

"Мій уряд виділив 140 мільйонів доларів на будівництво найбільшої системи зберігання енергії у Західній Австралії для підтримки основної електромережі, яка обслуговує понад 1,1 мільйона споживачів, - сказав прем'єр-міністр штату Вашингтон Марк МакГоуен. - Ця система зберігання енергії має вирішальне значення для сталого енергетичного майбутнього Західної Австралії і є ключовою частиною дорожньої карти розподілених енергетичних ресурсів».

Уряд Західної Австралії виділив 140 мільйонів доларів на проект Synergy battery, а уряд Співдружності також виділив 15 мільйонів доларів.

На поставку найбільшої у штаті батареї компанія Synergy уклала контракт з Nhoa Australia - компанією зі зберігання енергії та забезпечення мобільності. Synergy буде керувати системою зберігання енергії, яка допоможе стабілізувати систему електропостачання, поглинаючи коливання, викликані збільшенням кількості поновлюваних джерел енергії у мережі.

"Відбувається швидка трансформація енергії, і системи зберігання енергії, такі як ця батарея, будуть відігравати ключову роль у забезпеченні кращих результатів в галузі енергетики для домашніх господарств і підприємств Західної Австралії".

"Відбувається швидка трансформація енергії, і системи зберігання енергії, такі як ця батарея, будуть відігравати ключову роль у забезпеченні кращих результатів у галузі енергетики для домашніх господарств і підприємств Західної Австралії".

Nhoa Australia уклала контракт на 50 мільйонів доларів з місцевим підрядником GenusPlus Group на проектування, закупівлю, будівництво та введення в експлуатацію великої системи зберігання енергії.

Батарея потужністю 100 МВт, яка буде побудована на виведеній з експлуатації електростанції Kwinana, матиме потужність, еквівалентну 160 000 будинків, протягом двох годин.

Будівництво розпочнеться у листопаді, і очікується, що батарея буде введена в експлуатацію до кінця 2022 року.

Батарея зможе накопичувати надлишок сонячної енергії на даху протягом дня, коли попит невеликий, і швидко розряджати електроенергію під час денного і вечірнього піку.

Майданчик більше, ніж 20 тенісних кортів, розташованих пліч-о-пліч, з простором для збільшення потужності і енергоспоживання системи зберігання енергії, якщо це буде потрібно у майбутньому.

"Найбільша батарея штату Вашингтон буде підтримувати більшу кількість технологій використання поновлюваних джерел енергії, що приєднуються до мережі, і допоможе підвищити стабільність електропостачання", - сказав міністр енергетики штату Вашингтон Білл Джонстон.

Кожне третє домогосподарство в Західній Австралії має сонячні панелі на даху, і очікується, що до 2030 року цей показник зросте до 50%.

Уряд Західної Австралії виділив 140 мільйонів доларів на проект Synergy battery, а уряд Співдружності також виділив 15 мільйонів доларів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка