У Житомирі з’явився уповноважений з велотранспорту

У Житомирській міській раді з’явився уповноважений з велосипедного транспорту.

Нову посаду з 3 квітня обіймає депутат Радомишльської міськради Олександр Папірний, передає Житомир.info

Уповноважений з велосипедного транспорту підпорядковується департаменту економічного розвитку міськради, але співпрацює з іншими суміжними департаментами та управліннями - молоді і спорту, транспорту і зв'язку, бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства.

«З квітня живу у Житомирі і освоюю нову та дуже цікаву професію – це моя стихія і комфортне середовище, бо все моє свідоме життя пов'язано з велосипедом, - написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Папірний. – У мої функціональні обов'язки входить все, що пов'язано з вело: організація спортивно-масових заходів, розробка програми розвитку велоінфраструктури обласного центру, реалізація вже існуючого "Муніципального енергетичного плану Житомира 2017-2020 роки" та інше».

Олександр Папірний має намір суміщати нову посаду з депутатством. "Я лишаюсь депутатом Радомишльської міської ради, приїжджатиму на сесії, долучатимусь до роботи дистанційно, і обіцяю майбутній досвід впровадити у Радомишлі", - підкреслив він.

Наразі уповноважений з велотранспорту разом з громадськістю та активістами систематизує списки велопарковок та готується до велозаходів.

«Складаємо перелік адрес, де ще потенційно можуть бути встановлені велопарковки, яких у Житомирі вже є близько 150, - розповідає Олександр Папірний. - Також проводимо підготовку до шосейної велогонки "I Міжнародна поліська сотка", яка відбудеться в Житомирі 30 квітня цього року, та працюємо над форматом "Велодня".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка