У Житомирі планують побудувати завод з переробки побутових відходів та дахових сонячних панелей

У Житомирі мають намір побудувати завод з переробки несортованих твердих побутових відходів зі спеціальним майданчиком для утилізації дахових сонячних панелей.

Про це оголосило ТОВ "МС Соціальний проект" (Київ), що входить до групи ICU, передає Енергореформа

Технологією передбачена закрита напівавтоматична система управління відходами, яка складається, зокрема, з установки для переробки змішаних і попередньо відсортованих відходів, виробництва, подрібнення і пакетування RDF-палива (для цементних заводів), з установки для переробки біорозкладаних відходів і виробництва еко-компосту, з майданчиків для повторної переробки побутових і будівельних відходів, а також дахових сонячних панелей. Розглядається можливість виробництва компосту за допомогою анаеробного процесу.

Глибина переробки за даною технологією, як очікується, сягатиме 85-95%.

Як повідомляється в публікації компанії у єдиному реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище, потужність заводу становитиме 82 тис. тонн відходів на рік.

Про намір побудувати завод компанія "МС Соціальний проект" заявила в липні 2018 року, обсяг інвестицій оцінювався в 7-10 млн євро.

Підрядником по реалізації проекту була обрана компанія Теһпіх (Хорватія), яка є виробником обладнання і розробником МБО-Т технології (механічна, біологічна та термічна обробка і переробка твердих комунальних відходів). Теһпіх побудувала і ввела в експлуатацію більше 50 аналогічних заводів в країнах, де ТПВ, як і в Україні, не сортуються біля будинку.

Побудувати завод планують протягом року з моменту отримання необхідних дозвільних документів.

ТОВ "МС Соціальний Проект" належить на 100% "ТОВ "КУА "Інвестиційний капітал Україна" з групи ICU. Заснована у 2006 році фахівцями з ING група ICU є однією з провідних в країні з управління активами: під її управлінням знаходяться активи понад $500 млн. Основними власниками є її керуючі партнери Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: