У Житомирі мають намір збудувати гідроелектростанцію на річці Тетерів

У Житомирі на провулку Паперовий, 16 мають намір звести гідроелектростанцію на річці Тетерів.

Найкращий інвестиційний проект в рамках конкурсу запропонувало ТОВ "Житомиркомунсервіс", передає Житомир.info

Як зазначають у мерії, ГЕС встановлять неподалік Житомирського картонного комбінату.

«До введення в експлуатацію гідроелектростанції компанія платитиме місту 24 тисячі гривень на рік за користування гідротехнічною спорудою, а після запуску - 10,5% від обсягу виробленої електроенергії, - пояснив заступник директора департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Борис Пахолюк. – Незабаром результати конкурсу має затвердити сесія міськради».

За словами Бориса Пахолюка, на розгляд депутатів Житомирської міськради планують винести питання одразу по трьом ГЕС. 

«У лютневому конкурсі брало участь ще ТОВ "Свободна енергія", яке влітку 2016-го виграло конкурс з будівництва гідроелектростанції біля "голови Чацького" у Житомирі, однак цього разу товариство не надало одного з ключових документів до своєї конкурсної пропозиції і в останній момент взагалі зняло свою кандидатуру, - розповідає посадовець. – Переможцем було обране товариство з обмеженою відповідальністю "Житомиркомунсервіс" – компанія, яка в липні 2016 року виграла конкурс з будівництва гідроелектростанції у селі Дениші Житомирського району».

Підписання інвестиційних угод по ГЕС входить до повноважень міського голови, зазначає Борис Пахолюк. «Інвестиційна угоду щодо будівництва ГЕС у Денишах через одну сесію буде винесена на розгляд сесії міськради, - говорить . - Після цього "Житомиркомунсервіс" зможе замовити гідротурбіну і приступити до підготовчих робіт».

Передбачається, що будівельно-монтажні роботи у Денишах мають розпочатися через півроку після підписання інвестиційної угоди.

В результаті будівництва новых ГЕС у міський бюджет щорічно надходитиме до 3 млн гривень, а також заощаджуватимуться кошти, які необхідно було б витрачати на капремонт гідроспоруд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка