У Європі стартували продажі перших електровантажівок Volvo

Volvo Trucks анонсувала початок продажів електричних вантажівок Volvo FL і Volvo FE в шести країнах Європи – Швеції, Норвегії, Німеччині, Швейцарії, Франції та Нідерландах. Поставки повинні початися в березні-квітні наступного року. У Volvo очікують, що електровантажівки суттєво змінять життя європейських міст і спростять логістику для багатьох видів бізнесу, які через заборони не можуть використовувати вантажівки з ДВС в містах у вечірній і нічний час, повідомляє Electrek.

Минулого року шведська компанія оголосила, що має намір вивести свої електричні фури на дороги в 2018 році і почати продажі в 2019 році. Протягом наступних кількох місяців Volvo представила серію різних електричних вантажних автомобілів. У вересні – електричну роботизовану фуру без кабіни, а також випустила сміттєвоз на базі FE Electric з акумулятором на 200 км і вантажопідйомністю 27 тонн. У жовтні з'явився інший варіант FL Electric, 16-тонна вантажівка з двома варіантами акумулятора – на 100 і на 300 км.

Тепер Volvo анонсує початок продажів FE Electric і FL Electric у шести європейських країнах.

«Глобальна урбанізація все наполегливіше вимагає міської логістики та вантажного транспорту з нульовою емісією і зниженим рівнем шуму. Завдяки FE Electric і FL Electric ми можемо відповідати як строгим екологічним вимогам, так і високим комерційним запитам наших клієнтів», – сказав Йонас Одермальм, віце-президент Volvo Trucks.

Зниження шуму дозволить вантажним компаніям здійснювати доставки рано вранці, пізно ввечері і навіть вночі, що допоможе поліпшити транспортну ситуацію в містах і знизить рівень забруднення в години пік. Це, в свою чергу, відкриває нові можливості для міського планування і розвитку дорожньої інфраструктури.

Поки що компанія формує список замовлень. Початок серійного виробництва заплановано на березень 2020.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: