У Європі кількість електромобілів перевищила мільйон

Протягом січня-червня 2018 року близько 195 000 автівок на електротязі були продані у ЄС, Великій Британії, Ісландії, Ліхтенштейні, Норвегії та Швейцарії. Продажі зросли на 42% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а кількість електрокарів у Європі перевищила мільйон, пише The Guardian.

«Подолання позначки у мільйон електрокарів – це дуже важлива віха для електрифікації та зменшення кількості шкідливих викидів, але цього, звісно, недостатньо», – сказав ринковий аналітик Віктор Ірле.

Кількість електрокарів все ще залишається невеликою у порівнянні з ринком авто із двигуном внутрішнього згоряння. 195 000 електрокарів – це лише 2% від загальної кількості зареєстрованих авто в Європі за півроку. До кінця року, за прогнозами, ця частка має зрости до 2,35%. При цьому в Норвегії, яка є лідером з продажів електрокарів, 37% усіх проданих нових авто мають електричний чи гібридний двигун. Країна є лідером за кількістю електромобілів завдяки державному стимулюванню. Однак великі шанси обігнати Норвегію вже до кінця року має й Німеччина, де відбувається стрімке зростання попиту на електромобілі. Хороший приріст електрокарів показали й Великобританія, Нідерланди і Данія.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка