У Європі буде нова мережа ультрашвидких 350-кіловатних зарядок для електромобілів

Нова мережа ультрашвидких зарядних станцій для електромобілів на 350 кВт незабаром з’явиться в Європі. Таку зарядку вже відкрили в зоні обслуговування «De Watering», що розташована на шосе А8 поблизу Амстердама, пише Еlectrek.

Першою європейською мережею зарядних станцій була Ionity, яка підтримується BMW, Mercedes, Ford і Volkswagen. Потім з'явилася Ultra-E, що підтримується Allego, Audi, BMW, Magna, Renault, Hubject та іншими. Компанія Allego нещодавно розпочала розгортати ще одну велику мережу під назвою MEGA-E, яка має налічувати понад 300 станцій. Крім того, минулого місяця компанія Renault вирішила також створити мережу зарядок на півдні Європи.Компанія Fastned вже має 63 зарядки у Голландії і планує відкрити ультрашвидкі зарядні станції по всій Європі.

«Дуже важливо збільшити кількість зарядок, оскільки це робить електромобілі більш привабливими для людей. Кожного водія передусім цікавить питання: «Скільки триває зарядка?» Ми готуємося до нових поколінь електромобілів, тому встановлюємо зарядні станції потужністю 350 кВт, – говорить співзасновник Fastted's Барт Любберс».
У компанії вважають, що конкуренція між мережами зарядних станцій лише сприятиме кращому розвитку зарядної інфраструктури в Європі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка