У Японії розробили автомобіль з відходів рослинного походження

У Японії розробили концепт швидкісного автомобілю з наноцелюлозних волокон, у виготовленні яких може використовуватися як деревина так і відходи сільськогосподарського виробництва.

Дослідний зразок Nano Cellulose Vehicle (NCV) анонсувало Міністерство навколишнього середовища, передає motor1.com

«Новий матеріал в п'ять разів легше, і в п'ять раз міцніше, ніж сталь, - йдеться у повідомленні. - У дослідному зразку наноцелюлозні волокна застосовувалися при створенні кузовних панелей і частини силової структури "суперкара", і готове купе досить екстравагантного вигляду виявилося вдвічі легше, ніж середньостатистичний автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння».

Легший автомобіль витрачатиме менше палива у випадку з ДВЗ та отримає більший запас ходу у випадку застосування електромотору, зазначають вчені. Суперкар з матеріалів рослинного походження благотворно впливатиме на стан атмосфери, - зауважують вони. - Крім того широке застосування наноцелюлозних волокон істотно зменшить кількість вуглецю, який потрапляє в атмосферу під час виробництва традиційних машин».

В обробці інтер'єру NCV використали дерево і тканину, а в стилістиці оформлення виразно проглядають національні мотиви. Даних про силову установку супперкара наразі немає. На думку деяких джерел, у майбутньому NCV матиме агрегат на паливних елементах і зможе розганятися до символічних 20 км/год.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: