У Японії планують побудувати ще одне «розумне» місто

В Японії може з’явитися ще одне «розумне» місто, що працюватиме за найбільш сучасними, екологічними та енергоефективними стандартами. Житлові та комерційні об'єкти, а також науково-дослідні лабораторії, обладнані найсучаснішими енергозберігаючими технологіями, будуть побудовані в районі Цунасіма (місто Йокогама) на території колишнього заводу Panasonic з випуску мобільних телефонів. Саме корпорація Panasonic, одна з найбільших у Японії, планує реалізувати цей масштабний проект, повідомляє видання «Экономические известия»

2.png

Будівництво почнеться вже наступного року, а офіційне відкриття заплановано на весну 2019 року. Цікаво, що окрім житла та комерційної нерухомості в місті також побудують центр досліджень і розробок компанії Apple. Будівлю зведуть на ділянці загальною площею близько 12 500 квадратних метрів, де також будуть широко використовувати «зелені» технології. Приміром, у центрі досліджень встановлять система рециркуляції води, на даху посадять дерева. В цілому, новий центр буде споживати на 40% менше електроенергії, ніж звичайна будівля схожого розміру.

В Цунасімі також будуть застосовуватися передові технології і рішення: екологічний автотранспорт, системи відеоспостереження з функцією розпізнавання осіб, розумна побутова техніка та багато іншого.

3.jpg

Варто зазначити, що Panasonic не звикати до подібних проектів – Цунасіма стане другим «розумним» містом, створеним за ініціативи компанії. Офіційне відкриття першого подібного міста (Фудзісава) відбулося в листопаді минулого року. Тоді перше «екомісто» спроектували за участю фахівців Panasonic та інших японських компаній. 

На реалізацію проекту з побудови першого «міста майбутнього» витратили більше $510 млн. Він займає площу в 19 гектарів, де побудували 600 котеджів і 400 квартир. Проект розрахований на 1000 сімей. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка