У Японії запустять віртуальну електростанцію на об'єктах відновлюваної енергії

У Японії планують запустити віртуальну електростанцію для управління об'єктами відновлюваної енергетики у 2022 році. 

Проект реалізуватиме компанія створена Toshiba спільно з німецьким оператором віртуальних електростанцій Next Kraftwerke, передає novostivl

Нова компанія буде купувати електроенергію, підключаючись до об'єктів відновлюваної енергії та батарей за допомогою інформаційних технологій.

Електроенергія, вироблена в кожному регіоні, буде використовуватися поруч з джерелом. Компанія буде використовувати батареї для зберігання електроенергії та продажу її в періоди пікового попиту, коли ціни вище.

"Зберігання відновлюваної електроенергії і її продаж на оптовому ринку за більш високими цінами дозволить виробникам електроенергії знизити ризики і прискорити впровадження відновлюваних джерел енергії, - зазначають у Toshiba. - Підприємства, які мають вітряні та сонячні електростанції, заохочуватимуться до участі у проектах".

Toshiba встановила мету продажів у $380 млн до 2030 року.

В даний час уряд платить фіксовану ціну за електроенергію з відновлюваних джерел для підтримки виробників зеленої енергії. Якщо ця ціна вище ринкових ставок, користувачі оплачують різницю шляхом доплати.

Цей крок був зроблений у зв'язку з тим, що Японія планує перейти від свого поточного пільгового тарифу вище ринкового, спрямованого на заохочення зеленої енергетики, до тарифу, який більш точно відображає ринкові ціни.

Прем'єр-міністр Японії Есіхіде Суга пообіцяв скоротити викиди парникових газів в країні до нуля до 2050 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка