У Волновасі відкрили біогазовий завод потужністю 1,5 МВт

У місті Волноваха Донецької області запустили біогазовий завод, що виробляє електроенергію з відходів сільського господарства. Потужність заводу – 1,5 МВт.

Як передає Енерголайф.Інфо, завод відкрила компанія «Екопрод». Зараз очікують на затвердження НКРЄ «зеленого» тарифу. Проект коштував 5 мільйонів 400 тисяч євро, з них 4, 2 мільйони євро надав у кредит Європейський банк реконструкції та розвитку.

«Шляхом анаеробного бродіння відходи зброджуються, з них отримуємо метан. Потім метан спалюємо у конвекційній установці та виробляємо електричну енергію. Її потім продаємо за «зеленим» тарифом, − розповів директор біогазового заводу заводу ПАТ «Екопрод» Антон Бишок».


На базі біогазового заводу створили першу в Україні спеціалізовану лабораторію, що контролює якість питної води, кондицію сировини, а також всі параметри технологічного процесу.

«Лабораторія забезпечить перевірку якості технологічного процесу біогазового виробництва для нашого підприємства та для нових компаній України, − пояснив начальник відділу сертифікації та якості продукції ПрАТ «Екопрод» Сергій Коваль».

У лабораторії також можуть виготовлятися нові субстрати біогазового виробництва. Крім того, на заводі з відходів вироблятимуть ще й добрива.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка