У Вінниці започатковують рух еко-тінейджерів

У Вінниці мають намір залучити підліків віком від 15 до 18 років до організації та реалізації еко-просвітницьких заходів.

Перші збори екологічно свідомих тінейджерів в рамках проекту "ECO-teenаger", головними організаторами якого виступає Благодійний фонд "Подільська громада", Вінницька міська рада та КУП "ЕкоВін", відбудуться 18 квітня, передає Моя Вінниця.

До участі запрошуються ініціативні вінницькі підлітки, які дотримуються правил енергозбереження та сортування відходів і готові робити рідне місто чистим та прогресивним. Як зазначають організатори проекту, учасники руху "ECO-teenаger" не тільки будуть задіяні у заходах та акціях, а й матимуть можливість пропонувати нові ідеї, самостійно організовувати заходи та акції, розраховуючи на підтримку,а також здобувати нові знання у пізнавальних поїздках та екскурсіях.

Так, з 20 квітня по 20 травня еко-тінейджери зможуть долучитися до проведення 5 акцій покликаних роз’яснити вінничанам необхідність сортування відходів. Як зазначають організатори, ініціативні учасники можуть збільшити кількість подібних заходів, подавши цікаві ідеї.

В кінці травня 15 екотінейджерів, які приймуть участь у трьох акціях, або ж подадуть ідею акції та реалізують її, зможуть скористатись Правом N 6 - ознайомитись з роботою молодіжної польської організації Stowarzyszenie(Краків). 7-денна поїздка у Польщу запланована на 11-18 липня 2016 року. Всі витрати щодо проживання, харчування та оплати екскурсій беруть на себе організатори проекту "ECO-teenаger". Витрати на оформлення відповідних документів для виїзду за кордон, страхування, а також частково на проїзд до Кракова і назад відшкодовує учасник - близько 1000 гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка