У Вінниці встановили підземні контейнери для сміття на сонячних панелях

У Вінниці на розі вулиць Замостянської та Острозького встановили новий підземний майданчик для роздільного збору сміття.

Він складається з шести контейнерів: трьох – для вологих відходів та трьох – для сухих, передає day.kiev.ua

Поруч зі сміттєвими баками встановили світильники та камери відеоспостереження, які працюють на сонячних панелях.


Для інформування городян встановили спеціальні інформаційні таблички, на них міститься детальна інструкція, як користуватися контейнерами.

На додачу, підземний майданчик обладнаний спеціальними індикаторами, які сигналізують про наповненість сміттєвих баків. Заповнений відходами контейнер автоматично блокується, а сигнал передається до служби вивезення сміття.

«Перевага підземних сміттєвих систем у тому, що побутові відходи зберігаються під землею і не створюють дискомфорту – немає неприємного запаху, бруду, територія майданчика виглядає естетично, - каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов. – До того ж живлення системи відбувається від сонячних панелей».

Майданчик працюватиме справно, якщо мешканці дотримуватимуться правил використання, впевнений Сергій Моргунов. «Для зручності плануємо управляти системами дистанційно – вивезення вологої та сухої фракції контролюватимуть з диспетчерського пункту за допомогою дистанційних пультів», - пояснив він.

Перший підземний контейнерний майданчик з’явився у Вінниці у 2018 році. Тоді шість нових контейнерів для збору твердих побутових відходів встановили у центральній частині міста, на розі вулиць Гоголя та Толстого.

Аналогічний майданчик до початку холодів планують облаштувати на вулиці Мури. Зараз виготовляється конструкція, а з наступного тижня розпочнуться будівельні роботи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: