У Вінниці відкрили муніципальний велопрокат

У Вінниці готують до запуску систему муніципального велопрокату nextbike.ua bike sharing.

У комунальну власність Вінницької транспортної компанії компанія Nextbike безоплатно передасть 150 стійок для велосипедів "SmartDocs" та 15 терміналів "Flat" з багатомовним інтерфейсом для реєстрації, прокату та інформації, передає Вінниця.info.

Примітно, що термінали працюватимуть на сонячній панелі та батареї, а велосипедні стійки SmartDocks матимуть індикатор статусу LED і акустичний сигнал.

«У Німеччині вже пaкують до відпрaвки термінaли і велосипеди, - йдеться нa сторінці nextbike.ua у "Фейсбук". - Для пaркувaння велосипедів у Вінниці будуть використовувaтися метaлеві пaркувaльні стовпчики тa спеціaльні термінaли, як у Львові тa Хaркові».

Абонементи вже можна оформити за посиланням: https://www.nextbike.org.ua. Одна година поїздки коштуватиме 20 гривень, місяць - 250 гривень, сезон - 800 гривень.

Завдяки запуску мережі мешканці та гості Вінниці зможуть брати велосипед в одному пункті, а залишати в іншому.

Для оренди велосипеда потрібно безкоштовно зареєструватися у глобальній системі громадського прокату велосипедів Nextbike або у відповідному розділі на сторінці сайту, або через додаток Nextbike для смартфонів, або за телефоном 0 800 21 1980 у центрі обслуговування клієнтів, або через термінал на станціях велопрокату.

Зареєстровані клієнти можуть користуватися системами велосипедного прокату Nextbike по всьому світу.

Орендувати велосипед у системі муніципального прокату можна за допомогою мобільного додатку або терміналу, ввівши ідентифікаційний номер велосипеда на терміналі або зчитавши QR-код за допомогою телефону та дочекавшись відкриття замка стійки.

Велосипед потрібно повернути на розміщені у місті офіційні станції системи велопрокату Nextbike. Для цього необхідно заблокувати велосипед на автоматичній стійці та дочекатись сигналу системи, що транспорт повернуто.

Станції муніципального велопрокату запланували розмістити за наступними адресами: перехрестя вулиць М. Ващука - Келецька; Західний автовокзал (Хмельницьке шосе, 107); ВНТУ (Хмельницьке шосе, 95); перехрестя Келецька - проспект Космонавтів; Парк Дружби народів (вул.. Андрія Первозваного); перехрестя вулиць Келецька - 600-річчя; Електромережа (вул.. Пирогова); Ринок "Урожай"; вулиця Магістратська (біля входу до Центрального парку); площа Європейська; перехрестя вулиць Стрілецька - Київська; Центральний автовокзал (вул.. Київська,8); площа Перемоги (біля Будинку офіцерів); перехрестя вулиць Брацлавська - Замостянська; Залізничний вокзал (площа Привокзальна,1). 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка