У Вінниці побудували велодоріжки загальною довжиною 50 км

У Вінниці створили онлайн-мапу велодоріжок та велосмуг, загальна довжина яких становить майже 50 кілометрів.

Як зазначив Влад Семенюк на своїй сторінці у Фейсбук, ресурс дозволить планувати власникам двоколісних будувати безпечні маршрути до роботи, для поїздок з дітьми та велопрогулянок, передає Вінниця.info.

«Тепер зі смартфона можна побачити повну картинку велопавутини міста, а скоро ще і ділянки, де плануються нові велосмуги та доріжки, - уточнює він. – Можна знайти, де припаркувати ваш байк або посприяти додаванню нової велопарковки, а ще вдасться перевірити, наскільки якісним є покриття і чи гарно обдумали всі моменти люди, які створювали ті велодоріжки».


На переконання Влада Семенюка, велорух може покращити здоров'я населення. «Масова автомобілізація - це шлях до загострення проблем всередині міста: збільшення міських площ відведених для парковок, відтіснення пішоходів, погіршення роботи громадського транспорту, забруднення навколишнього середовища..., - пояснює він. - І розуміння такого вектору розвитку міста вже давно привело наших побратимів з Європи до популяризації екологічних видів транспорту, зокрема, велосипедів, які покращують загальне здоров'я населення, підвищують ефективність усієї транспортної системи, а також позитивно впливають на економічну і туристичну складову».

Для перегляду мапи з телефону потрібно перейти за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=17JvEpapp7Bj2CV6oGHV- 0jwvzWI_ckjw&ll=49.22801529840703%2C28.41066291481593&z=14 натиснути три крапки справа зверху і відкрити в Google-картах/safari, де вже можна подивитись на умовні позначення і легенду.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка