У Вінниці петиція про заборону пластикових пакетів набрала необхідну кількість підписів менш ніж за добу

У Вінниці петиція щодо заборони продажу поліетиленових пакетів у супермаркетах та магазинах роздрібної торгівлі менш, ніж за добу набрала 420 підписів із 350 необхідних.

З такою ініціативою звернувся до міської ради Ярослав Супрун 4 березня.

«Сьогодні пластикові пакети, якими вінничани користуються практично щодня, є у кожному без винятку магазині міста, - зазначає він. – Пластикові пакети розкладаються сотні років, виділяючи при цьому шкідливі речовини, здебільшого не піддаються переробці(забруднені пакети неможливо використати для переробки), а при спалюванні виділяють небезпечні діоксинові сполуки».

Різного роду пакети та упаковки становлять левову частку міського сміття, зауважує Ярослав Супрун. «Більшість цивілізованих країн світу (у тому числі держави ЄС) відмовляються від вироблення та використання шкідливих пластикових пакетів, - зауважує Ярослав Супрун. - Пропоную заборонити у Вінниці продаж та використання пластикових пакетів у пунктах роздрідної торгівлі та рекомендувати їм перейти на екологічні види тари, наприклад паперові пакети, полотняні еко-сумки, тканинні мішечки тощо».

Станом на 6 березня петицію підписали 513 осіб з 350 необхідних, при цьому збір підписів триватиме ще 12 днів – до 18 березня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: