У Вінниці біля "прозорих офісів" встановлять безкоштовні зарядки для електромобілів

Протягом вересня у Вінниці встановлять безкоштовні заправки для електромобілів.

Як повідомила ініціатор проеку Ірина Селезньова, елекрозаправки розташують біля "прозорих офісів" - центрів адміністративних послуг, які об’єднують представників адміністративних органів, державних адміністраторів та реєстраторів, передає Вінниця.info.

«Сьогодні у Вінниці їздить близько 70 електромобілів, яким необхідно підзаряджатися на спеціальних станціях, - пояснює вона. – "Прозорі офіси", у яких збирається абсолютно різне населення, якнайкраще підходять для встановлення еко-заправок - поки власники електромобілів будуть вирішувати свої справи, їх машинки спокійно можуть заряджатися».

Організатори визначили місця для еко-заправок разом з міськрадою.

Вінниця рухається вперед, демонструє свою цивілізованість та розвиток, наголошує Ірина Селезньова. «Оскільки кількість еко-транспорту зростає, маємо розширювати мережу заправок, - говорить вона. - Наша спільнота вже тривалий час за власний кошт встановлює їх у місті та за його межами: кілька наших заправок є на Житомирщині та Хмельниччині».

Наразі організатори проводять перемовини з Немирівською міськрадою. Там також найближчим часом планують встановити еко-заправки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка