У Вінниці активісти рятують малу річку за рахунок створення громадського простору

У Вінниціволонтери вирішили врятувати річку Вінничка від пересихання за рахунок залучення містян до створення громадського простору.

Активісти планують встановити лавочки, урни для сміття і дитячий майданчик на березі лівої притоки Південного Бугу у рамка проекту "Врятуй малу річку", передає Газета день.

"Ми провели кілька акцій аби влаштувати мінімальний благоустрій цієї території, - розповідає координатор проекту "Врятуй малу річку. Вінниця" Людмила Сломінська. - За підтримки комунальних служб і місцевого квартального комітету вирубали самосів, скосили траву, очистили русло, у планах - розрівняти територію і облаштувати спуск до води".

Розчищаючи русло річки волонтери витягали автомобільні шини, пластикові пляшки і пакети, дитячі м'ячі і навіть одяг та взуття. «Ми залучаємо небайдужих вінничан приєднатися до нашої команди, бо хто власноруч витягнув хоча б одну шину з річки, вже ніколи туди нічого не кине і буде дивитися за чистотою, - пояснює Людмила Сломінська. – Сьогодні річечки зі струмками, які впадають у водойми, з яких ми п'ємо воду, перетворюються на сміттєві канави, бо громадяни лінуються донести відходи до урни».

Ідея розчисти річку вже вичерпала себе, люди на неї не спокушаються, наголошує координатор проекту "Врятуй малу річку. Вінниця".

«Ми намагаємося об'єднати вінничан довкола проекту зі створення громадського простору на березі річки Вінничка, - пояснює Людмила Сломінська. - Хочемо разом із жителями цього мікрорайону зробити прибережний простір для відпочинку, спілкування і проведення різних еко-акцій".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка