У Вінниці обленерго встановить дахову сонячну станцію потужністю 60 кВт

На даху будівель «Вінницяоблтеплоенерго» встановлять сонячну електростанцію потужністю 60 кВт.

Відповідну угоду комунальне підприємство обласної ради «Вінницяоблтеплоенерго» з київським товариством з обмеженою відповідальністю «Еко Білдінг. Груп», передає vlasno.info

Загалом на дахах будівель ВОТЕ по вулиці Вишневій буде встановлено 193 сонячні панелі потужністю 0,31 кВт.

«Сонячну електростанцію потужністю 60 кВт будуємо для забезпечення власних потреб, - розповів виданню генеральний директор ВОТЕ Валерій Довбанюк. – За «зеленим» тарифом ми продавати не будемо, тому що не буде потужності, що перевищуватиме наше споживання».

Зараз «Вінницяоблтеплоенерго» купує електроенергію по 2,77 гривень із ПДВ за кіловат, каже гендиректор ВОТЕ. «Підприємство споживає близько 8 000 кВт-год за місяць, витрачаючи близько 22 000 гривень, - пояснив він. - Саме цю суму і плануємо заощаджувати щомісяця влітку, встановивши сонячні панелі, а взимку доведеться докуповувати електроенергію».

Проект вартістю 533 000 гривень має бути завершений до 31 грудня поточного року.

КП «Вінницяоблтеплоенерго» закупило фотоелектричні модулі минулого року приблизно за 900 000 гривень. Кошти на реалізацію проекту підприємство взяло в кредит в обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництво під п'ять відсотків. Термін окупності проекту становить сім років.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка