У Венесуелі закрили останню нафтову бурову установку

Венесуела більше не має діючих нафтових вишок.

Нафтосервісна компанія Chevron Nabors Industries вивела з експлуатації свою єдину бурову установку у країні, яка має найбільші у світі запаси сирої нафти, передає energosmi

Згідно з щомісячним міжнародним підрахунком бурових установок Baker Hughes, у червні 2020 року Венесуела мала одну діючу бурову установку.

У другому кварталі Chevron повністю знецінила свої інвестиції у Венесуелу на суму 2,6 мільярда доларів через невизначеність поточного операційного середовища і загальних перспектив, що призвело до найбільших збитків американської компанії за три десятиліття.

«Після того як Nabors припинила свою бурову діяльність, Венесуела залишилася без нафтових бурових установок, — повідомив Тоні Петрелло, президент і генеральний директор Nabors. - Це переносить латиноамериканську націю на більш ніж століття назад - до 1914 року, коли в країні була пробурена перша нафтова свердловина».

Видобуток нафти у Венесуелі знаходиться у вільному падінні вже кілька років, але санкції США проти її промисловості та експорту, падіння попиту і пандемія прискорили падіння. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: