У Великобританії відбулося відкриття найбільшої берегової вітроелектростанції країни

Великобританія останнім часом презентувала чимало «гучних» проектів щодо розвитку ВДЕ на своїй території. Настала черга конкретних дій та результатів. Нещодавно відбулася урочиста церемонія відкриття Keadby Wind Farm – найбільшої берегової вітроелектростанції в Англії. В рамках проекту, вартістю 98 млн фунтів стерлінгів, було зведено 34 турбіни загальною потужністю 68 МВт, повідомляє ресурс SunWindEnergy

За реалізацію проекту відповідала найбільша англійська енергетична компанія SSE. 

Загалом, з моменту початку будівництва вітрової електростанції в 2011 році проект приніс 43,3 млн фунтів стерлінгів економіці Великобританії, створивши разом з цим більше 700 робочих місць. 

Щоб допомогти реалізувати проект компанія SSE побудувала спеціальний міст, вартістю в 5 млн фунтів стерлінгів, у Північному Пілфрі, що дозволило більшій частині будівельного трафіку обходити сусідні села. Крім того, в знак своєї прихильності до цієї місцевості та її жителів, SSE готова інвестувати 8,5 млн фунтів стерлінгів на фінансування та підтримку місцевих проектів. Таку «допомогу» керівництво компанії надаватиме протягом 25 років – термін, на який розрахована робота нової вітроелектростанції. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка