У Великобританії збудують перший в світі еко-хаб для аеротаксі

Британський уряд надав дозвіл Hyundai та Urban Air Port на будівництво першого у світі хабу eVTOL для повітряного транспорту. Проект стосуватиметься не лише роботи безпілотних літальних апаратів з автономною доставкою, але й продемонструє весь потенціал стійкої міської повітряної мобільності у Великобританії та за її межами, інформує Robb Report.

Завдяки гранту у розмірі 1,2 мільйона фунтів стерлінгів (близько 1,65 мільйона доларів) від британського Research and Innovation’s Future Flight Challenge, компанії Hyundai і Urban Air Port тепер рухатимуться вперед, плануючи побудувати тимчасовий аеропорт у центрі міста Ковентрі, в центральній Англії.

Починаючи з листопада цього року, в прямому ефірі планують продемонструвати, як eVTOL можна використовувати для пасажирських перевезень, автономної логістики та управління надзвичайними ситуаціями.

Хаб займатиме менше місця та використовуватиме менше ресурсів, ніж традиційний вертолітний майданчик чи аеропорт. Він також буде вуглецево-нейтральним та зможе працювати повністю поза мережею, якщо виникне необхідність.

Міський повітряний порт покращить зв’язок між містами, підвищить продуктивність праці та допоможе Великобританії взяти на себе керівництво у новій чистій світовій економіці. Urban Air Port розглядає центр у Ковентрі лише як початок набагато масштабнішого та амбітнішого проекту. Компанія заявляє, що сподівається розробити ще 200 майданчиків eVTOL протягом наступних п’яти років як у Великобританії, так і за кордоном.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка