У Великобританії будують морський вітропарк потужністю 3,6 ГВт

Моря, що оточують Великобританію, вже давно стали майданчиком для низки амбітних проектів у сфері відновлюваної енергетики. Найближчим часом там з'явиться черговий «найбільший в світі» та водночас найпотужніший в Сполученому Королівстві морський вітропарк Dogger Bank, сукупна потужність якого складе 3,6 ГВт. Роботи з будівництва вітропарку вже стартували, пише New Atlas.

Електростанція знаходитиметься в Північному морі та буде складатися з трьох черг, кожна з яких зможе виробляти до 1,2 ГВт енергії. 260-метрові вітряки станції Dogger Bank будуть оснащені турбінами Haliade-X виробництва GE Renewable номінальною потужністю 12 МВт – це найвищий показник серед існуючих офшорних турбін. Довжина кожної з трьох лопатей Haliade-X складе рекордних 107 метрів.

Очікується, що новий вітропарк зможе забезпечувати електроенергією 4,5 млн британських домогосподарств, що еквівалентно 5% потреб Великобританії. Будівництво ВЕС планують завершити в 2022 році, а електроенергія постачатиметься в мережу з 2023 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: