У В'єтнамі ферми з розведення креветок накриють сонячними панелями

В дельті в'єтнамської річки Меконг мають намір побудувати мережу ферм з вирощування риби та креветок і накрити їх сонячними панелями.

Проект "подвійного використання землі" SHRIMPS розробили німецькі інженери Інституту сонячних енергетичних систем Фраунхофера (Fraunhofer ISE), відомого своїми ідеями щодо інтеграції "зеленої енергетики" в сільськогосподарські процеси, передає obozrevatel.com

«Зараз ферми з розведення риб і креветок накривають куполами з міркувань екологічної та санітарної безпеки, створюючи свого роду "теплиці", що захищають процес від хвороб, які переносяться тваринами і птахами, - зазначають науковці. – А наші агропромислові комплекси з «сонячними» дахами дозволять збільшити ефективність використання території на 40%».

Згідно з попередніми розрахунками, сонячна електростанція потужністю 1МВт на креветочній фермі дозволить зменшити викиди СО2 на 15 тисяч тонн на рік і скоротить споживання води на 75%.

Принцип монтажу генеруючих електроенергію сонячних панелей над аграрними об'єктами відомий з 80-х років під назвою «агрофотовольтаїка».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка