У Туреччині побудували і запустили 50-мегаватну геотермальну станцію за 38 днів

У Туреччині у районі Герменчик у провінції Айдин встановили і ввели в експлуатацію геотермальну електростанцію потужністю 50 МВт всього за 38 днів.

Проект EFE 8 – восьму і останню чергу найбільшого у країні комплексу Efeler потужністю 260 МВт - реалізувала компанія Güriş Holding, передає balkangreenenergynews.com

Нова установка має два дворідинних блоки бінарного циклу потужністю 25 МВт кожен. Передбачається, що станція вироблятиме 400 ГВт-год електроенргії у рік.

«Дочірня компанія Güriş Holding побила світовий рекорд, встановивши геотермальну електростанцію потужністю 50 МВт всього за 38 днів, - заявив генеральний директор холдингу Mogan Enerji Yatırım Алі Карадуман. – Восьмий, останній блок дозволить замістити імпорт газу на суму 15 мільйонів доларів США на рік і задовольнить енергопотреби 170 тисяч домогосподарств».

Комплекс у західній частині Туреччини знаходиться у віданні Gürmat Elektrik.

На будівництво EFE 6, EFE 7 і EFE 8 видали кредити Азіатський банк інфраструктурних інвестицій(АБІІ), Європейський Банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Чорноморський Банк торгівлі та розвитку (ЧБТР), Işbank, Банк промислового розвитку Туреччини і ICBC Turkey у розмірі 350 мільйонів доларів США. Сукупна потужність трьох енергоблоків становить 97,6 МВт.

Компанія Гюріш працює у сфері відновлюваних джерел енергії з 1993 року і наближається до 1 ГВт потужності у цьому сегменті. Конгломерат має бізнес в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка