У Трускавці запрацювала найбільша на Львівщині котельня на щепі, яка економитиме 420 тис м3 газу

У Трускавці на території Медичного реабілітаційного центру МВС України "Перлина Прикарпаття" відкрили найбільшу на Львівщині котельню на щепі, яка економитиме 420 тисм3газу протягом опалювального сезону.

Теплоенергетичний об'єкт потужністю 1,5 МВт встановила компанія "Еко-Оптіма", передає Львівська ОДА

Котельня оснащена котлами KALVIS - 950M1 продуктивністю 950 кВт та KALVIS - 500M1 продуктивністю 500 кВт з автоматизованою системою паливоподачі ТОВ "Волинь-Кальвіс".


Кожен котел українсько-литовського виробництва укомплектовано вентиляторами для подачі первинного та вторинного повітря на горіння, транспортером та рухомими колосниками. Котли укомплектовані мультициклонами із ступенем очищення димових газів 85-86%.

Передбачається, що в опалювальному сезоні 2016-2017 сучасна твердопаливна котельня дозволить замістити 420 тисяч метрів кубічних газу та зекономити 15% бюджетних коштів - це близько 1 млн гривень.


Монтажні роботи із встановлення устаткування та прокладання теплової мережі розпочались навесні 2016 року. Загальні інвестиції у трускавецьку котельню на щепі становили 6 млн гривень.

Як зазначив під час відкриття об’єкту голова Львівської ОДА Олег Синютка, проект покликаний підвищити енергетичну незалежність України.

«Навіть невеликі міста можуть робити великі кроки до енергетично незалежної країни, - наголошує очільник області. - Завдяки твердопаливній котельні з високотехнічним обладнанням українського виробника Львівщина щорічно заощаджуватиме близько 1 млн гривень».

У 2015 році ТОВ "Еко-Оптіма" та МРЦ "Перлина Прикарпаття" уклали меморандум про співпрацю. В ході переговорів щодо облаштування котельні на деревній трісці сторони погодили, що теплова енергії з твердого палива повинна бути дешевшою за теплову енергії з газу на 10-15%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: