У Токіо запустили установку, що переробляє стічні води на водень

В Токіо, Японія, запрацювала установка, яка зможе перетворити осад стічних вод на відновлюваний водень для потреб транспорту і генерації електроенергії, пише H2-view.

Підприємство, розташоване недалеко від Токіо, буде здатне переробляти одну тонну висушеного осаду стічних вод в день і перетворювати його в 40-50 кг водню. Цієї кількості виробленого водню буде достатньо для заправки 10 легкових автомобілів або 25 електровелосипедів на паливних елементах.

Наокі Довакі, президент компанії Japan Blue Energy (JBEC), сказав: «Відновлюваний водень є важливим екологічно чистим паливом для Токіо і всього світу. Ми витратили більше десяти років на розробку цього передового процесу перетворення відходів на водень. Раді бачити зростання попиту на водень в Японії і в усьому світі в той час, як ми завершуємо будівництво нашого першого заводу з виробництва водню в Токіо».

Установка буде перетворювати на водень не тільки осад стічних вод, але й пластик, папір, тверді побутові відходи та інші відходи, а також допомагати скорочувати кількість інших забруднювачів в регіоні.

Новий об'єкт був побудований у співпраці з урядом Токіо, TODA Corporation, TOKYU Construction, CHIYODA Kenko і ​​дослідниками з Токійського університету науки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка