У Тернополі запустять 659-кіловатну біогазову установку на звалищному газі

У Тернополі на міському полігоні твердих побутових відходів запустять біогазову установку потужністю 659 кВт.

Проект реалізує Clear Energy Group, передає reform.energy

Біогазову станцію введуть в експлуатацію у березні.

«Вона стане для нас 14 полігонною станцією на звалищному газі, - каже генеральний директор компанії Clear Energy Group Андрій Гриненко. - Сумарна потужність наших біогазових станцій складе 15,1 МВт, що становить 75% всього ринку виробництва електроенергії зі звалищного газу в Україні».

На його переконання, Україна не використовує ресурс твердих побутових відходів. «Зараз в в нашій країні продукується 10 млн тонн побутових відходів, з яких можна отримувати 1,2 млрд кВт-год електричної і 3,5 млн Гкал теплової енергії на рік у разі правильної утилізації, - пояснює Андрій Гриненко. – До 1 млрд куб м біогазу ми можемо вилучати з цього сміття".

Розвиток «сміттєвого» сектора необхідно впорядкувати на законодавчому рівні, вважає генеральний директор компанії Clear Energy Group. «Ми розробили законопроект про енергетичну утилізацію сміття: ми хочемо домогтися такої ж захищеної статті витрат комунальних підприємств на оплату тепла, виробленого зі сміття, яку вони мають на оплату за газ, та продавати електроенергію за ціною РСВ".

Група пропонує, зокрема, також ввести поняття RDF-палива, одержуваного з твердих побутових відходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка