У Тель-Авіві побудують екоміст зі старих вантажних контейнерів

Створювати практичні речі можна навіть зі старих контейнерів. Приміром, архітектурна компанія Yoav Messer Architects з Тель-Авіва (Ізраїль) оприлюднила плани щодо будівництва моста з перероблених морських вантажних контейнерів, який вже отримав назву Econtainer Bridge, повідомляє ресурс Green Evolution.

Запропонований проект став переможцем регіонального конкурсу з будівництва під'їзної колії в новий Національний парк імені Аріеля Шарона

До речі, парк – це ще один не менш масштабний екологічний проект Ізраїлю. Парк створили на місці одного з найбільших у світі звалищ, де накопичилося близько 25 мільйонів тонн відходів.

2.jpg

Довжина мосту складе 160 метрів. Він має з'єднати дорогу, що прямує від східної околиці Тель-Авіва, з горою Хірія в центрі парку. 

Рухатися по мосту з контейнерів буде дозволено пішоходам та велосипедистам. Для автотранспорту він буде закритий. При цьому тут будуть рухатись спеціальні транспортні засоби для перевезення туристів до парку. 

3.jpg

На цьому «екофілософія» проекту не вичерпується. Для освітлення мосту будуть використовуватися сонячні фотоелектричні панелі.

Наразі проект доопрацьовують та вже найближчим часом має розпочатися будівництво. Розробники запевняють, що використання контейнерів істотно полегшить будівельні роботи, адже 70% їх може бути виконано в заводських умовах.

5.jpg
4.jpg

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка