У Таїланді запустили плавучу 12,5-мегаватну сонячну станцію з модулями з подвійним скляним покриттям

У Таїланді запустили плавучу сонячну електростанцію потужністю 12,5 МВт з використанням високоефективних двосторонніх PERC-модулів з подвійним скляним покриттям.

Проект першої в країні великомасштабної плавучої СЕС розташували на промисловому водосховищі, передає ТАСС

PERC-модулі виробництва JA Solar мають подвійне скляне покриття та пройшли суворі випробування на довгострокову надійність і адаптованість до навколишніх умов, довівши свою стійкість до PID, сольової корозії і вітрового навантаження. Крім того, ці модулі здатні зберігати високу продуктивність і стабільні параметри вихідної потужності, гарантуючи оптимальні показники генеруючої здатності всієї системи.

СЕС підключили до тайської національної енергомережі. Електроенергія згенерована нею поставляється на виробничу базу замовника по підземних кабелях. Після введення в експлуатацію сонячний парк планується відкрити для відвідувань з акцентом на просування місцевого сегмента відновлюваної енергетики.

Порівняно з традиційними сонячними електростанціями плавучі СЕС здатні ефективно збільшувати обсяги вироблення енергії та запобігати поступовому зниженню експлуатаційних показників за рахунок малої площі суші, безперервного контакту з сонячним світлом, а також зниженій температурі модулів і кабелів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка