У Сумах встановлять 25 підземних контейнерів для сміття

У Сумах встановлять 25 підземних контейнерів для твердих побутових відходів.

Ультрасучасні баки, які складаються із невеличкої наземної та об'ємної заглибленої частини, придбало підприємство «А–Муссон», яке займається вивезенням сміття у обласному центрі, передає «Голос України»

Як зазначають у департаменті інфраструктури міськради Сум, на встановлення спеціальних контейнерів необхідно майже 80 тисяч гривень. «А-Муссон» не має необхідної суми для монтажу баків, - зазначають у мерії. – Наразі розглядається можливість профінансувати із міського бюджету впровадження нової технології, яка дозволить поліпшити санітарне становище та естетику майданчиків для збирання побутових відходів».

Примітно, що встановити підземні контейнери у Сумах запропонував Сергій Мельников на сайті електронних петицій міськради. "Територія біля сміттєвих баків, що стоять чи не у кожному дворі, виглядає жахливо, від розкиданих довкола відходів розносяться неприємні запахи, - написав сумчанин. - У Європі вже давно вирішили цю проблему практично і екологічно - там встановлюють підземні контейнери для збору сміття, які в центрі міста чи всередині житлового кварталу зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей населених пунктів". 

Один підземних контейнер за об’ємом дорівнює 5-ти звичним сміттєвим бакам, зауважує Сергій Мельников. "Конструкція, основна частина якої знаходиться під землею, запобігає навмисному втручанню ззовні і розкиданню сміття, а відповідно, і забрудненню території довкола, - пояснює сумчанин. - Кожен такий контейнер оснащується лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS- модемом для диспетчеризації логістики, що дозволяє вчасно реагувати на заповненість емкості та оптимізувати логістику вивозу сміття". 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка