У Сумах відкрили майстерню з виготовлення вертикальних вітряків

У Сумах відкрили експериментальну майстерню з виготовлення вертикальних вітроенергетичних установок.

Вітряки для всієї України конструюють троє товаришів, передає Сумська ОДТРК

Ініціатором створення нового виробництва став Андрій Логвін – ідея майструвати альтернативу традиційним джерелам енергії з’явилася у хлопця під час служби в АТО.

Наразі експериментальна майстерня у Сумах виготовляє вітряки потужністю від 600Вт до 5кВт.

«Пристрої з більшою потужністю ще не випробовували, - кажуть хлопці. - Власноруч конструюємо генератори аксіального типу, які збираються на неодимових магнітах і дозволяють нашим установкам працювати навіть при малому вітрі - 4-5 метрів на секунду».

Наразі вертикальні вітряки у Сумах популярністю не користуються, констатують підприємці. «Установки, які ми збирали, встановлені у Києві, Львові та Очакові, - розповідають хлопці. – На виготовлення одного вітряка нам потрібно 20 днів».

Вертикальний вітряк встановлюється протягом одного дня, розповідають майстри. «Такі установки можуть працювати навіть на балконах житлових будинків, оскільки не займають багато місця і не створюють зайвого шуму, - пояснюють хлопці. - Наш вітряк окупиться протягом 4-х років – до того ж є можливість підключитися до зеленого тарифу".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка