У Сеулі вирощують зелень в метро і покращують якість повітря

У Сеулі - столиці Південної Кореї – на станції метро вирощують листовий салат, проростки і зелень.

Незвичайне господарство запрацювало у жовтні у рамках проекту Metro Farm, який реалізує мерія спільно з південнокорейською сільськогосподарською компанією Farm8, передає Аgroxxi.

Підземна ферма використовує спеціальне світлодіодне освітлення, лотки гідропоніки і інтелектуальну цифрову мережу, яка контролює температуру, вологість, рівень CO2 та інтенсивність освітлення.

Поки що єдина метро-ферма виробляє близько 66 фунтів зелені у день.

«На вирощування салату за методом гідропоніки від внесення насіння до збору врожаю проходить близько 38 днів, тоді як у відкритому грунті потрібно понад 50 днів, - розповідає старший менеджер Farm8 Кім Сон Юн. - Людина потрібна, щоб посіяти і зібрати врожай».

Сіті-фермерство, яке не потребує багато місця і часу для вирощування овочів, швидко приживається в урбанізованих громадах, продовжує він. "Оскільки населення Південної Кореї старіє, а сільське населення швидко зменшується,  метроферми - це наше майбутнє", - впевнений він.

Підземна ферма також поглинає CO2 і постачає кисень, сприяючи підвищенню якості повітря на станції метро. На додачу, мінімізуються витрати на логістику, оскільки зелень одразу купують пасажири.

До кінця року у Сеулі планують відкрити ще чотири подібні метро-ферми.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка