У Саудівській Аравії побудують завод з виробництва ванадієвих акумуляторів для відновлюваної енергетики

У Саудівській Аравії побудують завод з виробництва ванадієвих проточних батарей.

Проект у промисловому місті Даммам-3 на сході країни реалізує німецький постачальник виробничого обладнання Schmid Group спільно з Nusaned Investment, підрозділ Саудівської хімічної компанії Sabic, яка, в свою чергу, є дочірнім підприємством нафтового гіганта Saudi Aramco, передає renen

Завод вироблятиме ванадієві проточні акумулятори для проектів відновлюваної енергетики, інтеграції ВДЕ, телекомунікаційних веж, гірничодобувних об'єктів, віддалених та ізольованих територій, оптимізації потужності дизель-генераторів і резервного електропостачання. Системи накопичення енергії будуть продаватися під брендом Everflow.

Завод матиме річну виробничу потужність у 3 ГВт-год і стане одним з найбільших в світі заводів з виробництва ванадієвих проточних батарей.

Проектна площадка вже визначена. Пропонований виробничий комплекс і науково-дослідний центр зведуть у промисловій зоні Даммам. Будівництво почнеться у першій половині 2020 року.

До 2030 року Саудівська Аравія планує встановити 57,5 ГВт відновлюваних потужностей. Стаціонарні системи зберігання енергії будуть мати вирішальне значення для інтеграції «зелених» станцій в енергосистему.

Проточний (або потоковий) аккумулятор - це електрохімічний накопичувач енергії, в якому енергія виробляється завдяки взаємодії двох рідких компонентів, розділених мембраною. Компоненти (електроліти) зберігаються у окремих ємностях і прокачуються через паливну комірку за допомогою насоса. В результаті хімічної взаємодії виробляється електроенергія.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка