У США збудують сотню хабів з переробки побутових відходів на водень

Компанія Hyzon Motors підписала угоду з Raven SR, що виробляє відновлюване паливо, про будівництво в США до сотні центрів з виробництва «зеленого» водню з побутових відходів, інформує Главком.

Хаби планується побудувати на звалищах – вони будуть забезпечувати екологічно чистим паливом сміттєвози, а також інші класи великовантажних автомобілів. Планується, що перший водневий вузол буде побудований в Каліфорнії в районі затоки Сан-Франциско, він буде введений в експлуатацію в 2022 році.

Передбачається, що центри будуть обробляти по 50 тонн твердих відходів в день, і зможуть виробляти до 4,5 тонн зеленого водню кожен. Цього буде достатньо для забезпечення паливом ста важких комерційних автомобілів.

«Hyzon прагне стати однією з перших компаній, які будуть поставляти клієнтам вантажівки на водневих паливних елементах, в тому числі наші власні сміттєвози. Сто водневих вузлів можуть переробляти понад 5 тис тонн відходів в день і приводити в рух більше 10 тис вантажівок», – сказав генеральний директор Hyzon Motors Крейг Найт.

«Кожен день на нашій планеті виробляється більше 5,5 млн тонн твердих побутових відходів та 16,5 млн тонн сільськогосподарських відходів. Теоретично, якби ми переробляли всі ці відходи, то отримували щодня понад 2 млн тонн водню – цього достатньо, щоб задовольнити більше 25% загального світового попиту на нафту», – сказав генеральний директор Raven Метт Мердок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка