У США запрацювала 180-мегаватна вітрова станція «Серце Техасу»

В окрузі Маккаллох(США) запустили вітрову електростанцію потужністю 180 МВт.

ВЕС Heart of Texas встановила компанія Scout Clean Energy, передає kosatka.media

Вітрова електростанція складається з 64 вітрогенераторів GE потужністю 2 МВт кожен і трьох моделей турбін на платформі 2 МВт для оптимізації виробничого майданчика. Вітрову електроенергію закуповуватиме підрозділ Allianz Global Corporate & Specialty з передачі альтернативних ризиків у співпраці з Nephila Climate.

Будівництво почалося у вересні 2019 року.

Проект має угоди про податкове стимулювання з округом Маккалох, округом лікарні і незалежним шкільним округом Лон. За оцінками, округ отримає 36 мільйонів доларів податкових надходжень протягом усього терміну дії проекту.

Фінансування будівництва у розмірі $255 млн було надано KeyBank в якості адміністративного агента, Rabobank і COBANK ACB. GE Energy Financial Services і BHE Renewables інвестували в проект податковий капітал.

"ВЕС «Heart of Texas» була завершена вчасно і в рамках бюджету, - сказав Майкл Ракер, генеральний директор і засновник Scout Clean Energy. – Це велике досягнення, враховуючи широко поширені порушення, викликані COVID-19 у всій економіці США".

Завдяки Heart of Texas портфель Scout з виробництва вітрової енергії досяг 698 МВт, ще 146 МВт знаходяться у стадії будівництва.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка