У США закрили вугільну електростанцію потужністю 2250 МВт

У США закрили вугільну теплоелектростанцію Навахо потужністю 2250 МВт.

Останні запаси вугілля на підприємстві, яке пропрацювало більше 45 років, згоріли у понеділок, 18 листопада, передає usatoday.com.

Шахта, яка постачала найбільший вугільний завод на Заході країни, закрилася у серпні - останню партію відправили залізницею, що простяглася на 78 миль між двома пунктами.


"Закриття заводу було важким, але необхідним рішенням, продиктованим економічними реаліями, - заявив Майк Хаммел, генеральний директор компанії Salt River Project, Арізонська комунальна компанія, яка є власником об'єкта. - Ціни на природний газ та поновлювані джерела енергії, такі як сонячна енергія, стають набагато більш конкурентноздатними за вартістю".

Рішення про закриття було ухвалене після декількох років обговорень і спроб оптимізувати економічну модель роботи заводу та відповідати екологічним нормам якості повітря.

Комунальні служби спільно володіють заводом з американським бюро меліорації, яке, поряд з племенами Навахо і Хопі, безуспішно намагалося зберегти електростанцію і шахту Кайента. На вугільних підприємствах працювало 750 чоловік до того, як операції почали згортатися два роки тому, і майже всі робітники були корінними американцями. Більшість працівників заводу вже переведені на нові робочі місця в проекті Солт-Рівер.

"Це початок нової ери для народу навахо і штату Арізона - часи змінюються, і попит на енергію на основі вугілля падає не тільки у нашому регіоні, а й по всій країні, - заявив президент племені навахо Джонатан Нез. - Нам потрібно змінюватися, використовуючи можливості поновлюваних джерел енергії, і ми плануємо стати лідером в області "зеленої" енергетики".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка