У США загальна енергоємність батарей сягне 7,5 ГВт через п’ять років

У США потужність систем зберігання енергії сягне 7,5 ГВт до 2025 року.

Як повідомляють аналітики Wood Mackenzie, у третьому кварталі 2020 року потенціал зберігання електроенергії у порівнянні з другим кварталом в країні виріс на 240%, передає plus-one

«У 2025 році батареї зможуть зберігати на 525% більше енергії, ніж зараз, - розраховують експерти. - Через 10 років потенціал до накопичення енергії зросте майже у 100 разів».

Розробка ефективних батарей необхідна для повсюдного переходу на відновлювану енергію.

Джо Байден, обраний президент США, розраховує перевести електропостачання країни повністю на чисту енергію до 2035 року. Для цього необхідно значно збільшити потенціал для зберігання «зеленої» енергії — сонячні панелі і вітрогенератори не можуть генерувати стабільний і постійний потік енергії, як це можуть теплоелектростанції.

Енергоємність батарей буде стрімко підвищуватися у майбутньому, вважають аналітики.

«Успішне впровадження батарей дозволить енергетикам вирішити проблему нестабільності відновлюваних джерел, побудувавши гнучку систему подачі енергії, - зауважують у Wood Mackenzie. - Сонячні панелі і вітрогенератори залежать від погодних умов, в той час як запити на електроенергію змінюються постійно».

Енергетики в американському Energy Storage Association вважають, що до 2030 року потенціал може зрости до 100 ГВт.

У 2020 році загальна енергоємність батарей у США склала 1,2 ГВт — з них 475 МВт були додані в третьому кварталі року. Якщо у 2015 ціна на зберігання кіловата електроенергії становила $2 152, то в 2018 році - вже $625.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка