У США заборонять буріння нафтових і газових родовищ на шельфі біля п'яти штатів

Вздовж берегів Флориди, Джорджії, Південної та Північної Кароліни, а також Вірджинії заборонять буріння нафти і газу на шельфі.

Про це йдеться у меморандумах, що забороняють оренду родовищ нафти і газу біля узбережжя чотирьох штатів з 1 липня 2022 року по 30 червня 2032 року, а також у заяві, у якій президент США Дональда Трамп пообіцяв розширити дію мораторію на Вірджинію, передає novostienergetiki

Рішення не торкнуться існуючих договорів оренди офшорних джерел енергії, включаючи існуючі права на вітряні електростанції біля берегів Вірджинії та Північної Кароліни.

Девелопери морської вітроенергетики з активними орендними договорами біля східного узбережжя США включають "Avangrid Inc.", "Mayflower Wind Energy», «Equinor Wind US LLC»і "Vineyard Wind LLC".

Однак заборони на морську енергію можуть поставити під загрозу нову хвилю розвитку морської вітроенергетики, перешкодивши розробникам, які шукали потенційні можливості біля узбережжя Південної Кароліни, як спосіб забезпечити більше відновлюваної енергії на південному сході США.

Майбутньому президенту США буде складно скасувати заборону на оренду офшорних родовищ нафти і газу. Так, Федеральний окружний суд вже відхилив спробу Дональда Трампа скасувати блокаду арктичного нафтового лізингу, яку наклав колишній президент США Барак Обама, використовуючи ті ж юридичні повноваження. В даний час справа знаходиться на розгляді колегії з трьох суддів Дев'ятого окружного апеляційного суду, що заслухала аргументи у справі в червні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка