У США тестують електросамокати, які самостійно приїжджають до замовника

У передмісті Атланти (США) почали тестувати електросамокати, які самостійно приїжджають до замовника та повертаються на зарядку після використання.

Сервіс оренди транспортних засобів з дистанційним управлінням запустила американська компанія Tortoise, передає Хайтек+.

Працює сервіс на території бізнес-парку Peachtree Corners на північ від Атланти. Зараз для оренди доступні 100 самокатів. Керує і рівномірно розподіляє електросамокати по зоні роботи команда операторів з Мехіко у партнерстві з телекомоператором Go, а також з адміністрацією бізнес-парку. 

Самокати оснащені камерами, системами автоматичного і дистанційного керування, а також додатковими двома невеликими висувними колесами, завдяки яким самокат отримує стійкість при автономному русі. Отримавши через додаток виклик, оператор відправляє до замовника заряджений екземпляр, контролюючи через камеру його рух: швидкість і безпеку їзди. Після використання самокат самостійно повертається на базу, де проходить санобробку і стає на зарядку.
"Вам не потрібно гадати, чи буде самокат на стоянці, не потрібно йти до точки, де його можна буде забрати - ви замовляєте його і чекаєте вдома або у офісі, - пояснює Дмитро Шевеленко, один із засновників нового сервісу Дмитро Шевеленко. - Заряджений самокат чекатиме біля під'їзду і залишити його можна де завгодно, при цьому тротуари не захаращені".

Якщо самокат у ході автономного руху впав або був збитий, це відстежується через камеру і до нього відправляється співробітник місцевої підтримки.

Новий сервіс вирішив відразу кілька проблем, які загальмували розвиток цього виду міського транспорту у багатьох американських містах. Зокрема, недолуга організація перерозподілу самокатів після оренди призвела до захаращення цілих міських кварталів у популярних районах. У деяких містах, приміром, Сан-Франциско, місцева влада навіть ввела обмеження на роботу сервісів прокату електросамокатів.

В разі успіху тестування технології стартап буде розширювати зону покриття. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: