У США та Канаді запрацювали вітрові станції загальною потужністю 185 МВт

У Північній Америці ввели в експлуатацію три нових вітропарки загальною потужністю 185 МВт.

Проекти реалізувала Enel Green Power North America, передає ruscable

Зокрема, до мережі підключили додаткову чергу вітропарку High lonesome потужністю 50 МВт розташовану у округах Аптон і Крокетт, штат Техас(США).

Очікується, що вітропарк High Lonesome встановленою потужністю 500 МВт зможе виробляти близько 1,9 ТВт-год на рік, скорочуючи викиди на понад 1,2 мільйона тонн вуглекислого газу в атмосферу щорічно. Проект був розширений на 50 МВт, які були тільки що підключені до мережі завдяки угоді терміном на 12 років, укладеній в грудні 2019 року, на поставку зеленої енергії (PPA) з компанією з виробництва продуктів харчування і напоїв Danone North America, корпорацією по забезпеченню суспільних інтересів і найбільшою в світі компанією, що отримала сертифікат B Corporation ® . Договір передбачає постачання відновлюваної електроенергії в обсязі 20,6 МВт, які будуть відбиратися з додаткової черги потужністю 50 МВт вітропарку High Lonesome. Угода між Enel і Danone North America забезпечить вироблення електроенергії, достатню для виробництва майже 800 мільйонів баночок йогурту і більше 80 мільйонів галонів молока щорічно, а також допоможе продовольчій компанії досягти мети щодо забезпечення 100% закупівель електроенергії від відновлюваних джерел до 2030 року.

Обсяг інвестицій у будівництво вітропарку High Lonesome становить близько 720 мільйонів доларів США.

Крім того, компанія підключила до мережі ще два вітропарки: Riverview потужністю 105 МВт і Castle Rock Ridge II потужністю 29,4 МВт у провінції Альберта, Канада. Вітропарки розташовані у місті Пінчер-Крік і, як очікується, вироблятимуть близько 493 ГВт-год на рік, уникаючи при цьому щорічного викиду в атмосферу близько 335 500 тонн вуглекислого газу. Загальний обсяг інвестицій в Castle Rock Ridge II і Riverview становить понад 210 мільйонів канадських доларів.

«Введення в експлуатацію цих трьох нових вітропарків є ще одним свідченням незмінної прихильності Enel розширювати свій портфель активів ВДЕ по всьому світу», - зазначив генеральний директор Enel Green Power Антоніо Каммісекра.

Хід будівництва вітропарків High Lonesome, Riverview і Castle Rock Ridge II був організований відповідно до моделі сталого будівництва Enel Green Power, яка об'єднала в собі передовий досвід, спрямований на мінімізацію впливу будівельних робіт на навколишнє середовище. Вона включає в себе переробку паперу, картону, алюмінію, чорнила, картриджів, масла і мастила, а також використання освітлення від сонячних батарей і багаторазових контейнерів для води, якими користувалися робітники. На заключних етапах будівництва компанія Enel уважно стежила за динамікою пандемії COVID-19 і вживала заходів з охорони здоров'я своїх працівників і спільноти. Відповідно до вказівок місцевих органів влади компанія впровадила суворі правила щодо відряджень і посилені санітарні заходи, а для робочих бригад були випущені інструкції з безпечної роботи і дотримання соціальної дистанції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: