У США споживання вугілля досягло 60-річного мінімуму

У 2020 році споживання і видобуток вугілля в США перебували на найнижчому рівні з 1965 року, коли почали вносити дані у таблицю.

Вугільна промисловість в США продовжує скорочуватися швидкими темпами, передає oilprice.com

Різке зниження споживання вугілля у США є основною причиною різкого скорочення викидів CO2 у США за останнє десятиліття. Споживання вугілля на електростанціях було витіснене дешевшим природним газом і поновлюваними джерелами енергії, які мають набагато менший вуглецевий слід.

За даними Управління енергетичної інформації (EIA), при спалюванні вугілля виділяється близько 210 фунтів CO2 на мільйон британських теплових одиниць (BTU) енергії. Для порівняння, нафта виділяє близько 160 фунтів CO2 на мільйон BTU, а природний газ-117 фунтів CO2 на мільйон BTU.

Вугілля також виробляє багато інших шкідливих викидів при спалюванні на електростанціях, зокрема, діоксид сірки, який викликає кислотні дощі, ртуть та радіоактивні елементи.

Пандемія Covid-19 призвела до рекордного зниження світового споживання вугілля на 4,2% у 2020 році. У 38 країнах, що входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), споживання вугілля скоротилося у 2020 році на 15,2%. Але навіть у країнах, що не входять до ОЕСР (тобто у країнах, що розвиваються), споживання вугілля скоротилося у 2020 році на 1,4%.

Однак з 2000 року різко зросла нерівність між споживанням вугілля в країнах ОЕСР і країнах, що не входять в ОЕСР.

Шість з десяти найбільших світових споживачів вугілля знаходяться в Азіатсько-тихоокеанському регіоні. Всі найбільші споживачі минулого року фіксували зниження споживання вугілля з 2019 року, за винятком Китаю і В'єтнаму. Нижче наведено 10 найбільших світових споживачів вугілля у 2020 році.

"Зміна" відноситься до зростання або зниження у порівнянні з попереднім роком.

Китай домінує у світовому споживанні та виробництві вугілля, але виробники вугілля географічно більш різноманітні, ніж споживачі вугілля. Нижче наведено 10 найбільших світових виробників вугілля в 2020 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка