У США списану вугільну електростанцію перепрофілюють на водень

Компанія Escalante H2 Power (спільне підприємство Newpoint Gas і Brooks Energy) заявила про намір придбати вугільну електростанцію потужністю 253 МВт, яка вийшла з ладу, і перетворити її для роботи на екологічно чистому водні, передає Главком.

Станція знаходиться в містечку Превітт штату Нью-Мексико. Escalante H2 Power заявляє, що це буде перша в світі конверсія з вугільної електростанції в великомасштабний водневий проект.

Переваги повторного використання виведеної з експлуатації вугільної станції включають в себе виробництво електроенергії з нульовим рівнем викидів, працевлаштування жителів Превітта в передових інноваційних компаніях, а також можливість поставляти в промислових масштабах чисту прісну воду, отриману після спалювання водню.

Воднева технологія Newpoint Gas, в свою чергу, здатна об'єднати низький вплив на навколишнє середовище відновлюваних джерел енергії з надійністю електростанції, яка довгий час працювала на викопному паливі. Слід відзначити, що станція Escalante – це об'єкт, розташований недалеко від газотранспортної системи.

Реконструкція колишньої вугільної електростанції для використання інноваційних водневих технологій може сприяти переходу регіону на чисту енергію, забезпечуючи при цьому зайнятість місцевого населення і економічний розвиток.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка