У США розробили платформу, яка визначає найкраще місце для встановлення сонячних панелей на даху

У США розробили платформу для визначення за супутниковими знімками найкращого місця для встановлення сонячних панелей на даху будинку.

Проект реалізує американська компанія Aurora Solar, передає mind.ua

Компанія створила платформу для розрахунку оптимального встановлення і проектування сонячних панелей на будинку без виїзду на місце. Сервіс використовує дані з супутникових знімків про лінії електропередач і потрапляння сонячного світла на будинок.

Аналізуючи дані, Aurora Solar визначає доцільність і вартість встановлення сонячних панелей на певних ділянках.

«За допомогою програмного забезпечення замовникам вдається економити, - каже гендиректор компанії Кріс Хоппер. - Зазвичай, якщо компанії просять за встановлення сонячних панелей $30 тисяч, половина з них – накладні витрати на дизайн, розробку проекту і так далі».

Підписка на Aurora Solar коштує від $135 на місяць. В цю ціну входить проектування системи, візуалізація, фінансові розрахунки.

Компанія не виробляє сонячні батареї, а тільки надає програму. Замовники вже використали Aurora Solar для оцінки 5 млн проектів і п'яту частину з них втілили.

Aurora Solar залучила $250 млн від фондів Coatue, ICONIQ, Energize Ventures і Fifth Wall.

Інвестиції витратять на масштабування бізнесу. Про докладні плани представники компанії хочуть розповісти на саміті для професіоналів у сфері сонячної енергії Empower 2021.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка