У США забруднене повітря є причиною 107 000 передчасних смертей у рік

У США забруднене повітря стає причиною 107 000 передчасних смертей щорічно.

Про це йдеться у звіті Ради по захисту природних ресурсів (NRDC), передає mind.ua

«Забруднення повітря від спалювання викопним паливом обходиться кожному американцеві в середньому в $2500 у рік у вигляді додаткових медичних рахунків, – сказав Віджай Лімайе з NRDC. - Небезпечні наслідки зміни клімату – і їх величезні збитки для нашого здоров'я і наших гаманців – будуть погіршуватися щороку, якщо ми не зможемо стримати забруднення».

У звіті використовувалися дані з декількох десятків наукових статей, щоб підрахувати загальну вартість зміни клімату для здоров'я у США.

В документі вказано, що «хвилі тепла», які можуть викликати інсульти і посилити серцево-судинні проблеми, обходяться країні у $263 млн в рік, а за дим від лісових пожеж американці платять $16 млрд на рік.

Також фахівці підрахували, що хвороба Лайма і вірус Західного Нілу, які частіше виникають при підвищенні температури, щорічно призводять до витрат на охорону здоров'я приблизно на $2 млрд.

Віджай Лімайе сподівається переконати законодавців у тому, що зміна клімату дорожче бездіяльності.

«Ми написали цей звіт, щоб допомогти політикам і фахівцям у галузі охорони здоров'я ... визнати страждання і дорогі медичні витрати, яких можна уникнути, скоротивши забруднення клімату, – наголосив він. – Рішуча відповідь на зміну клімату є невідкладною, і діяти необхідно вже зараз».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка