У США протестували безпілотник-біплан на сонячних панелях

Американський стартап UAVOS провів випробування прототипу висотного безпілотника-біплана ApusDuo. Безпілотник, що оснащений сонячними панелями та акумуляторами, може знаходитися в повітрі кілька місяців поспіль, повідомляє Громадське.

Розмах крил прототипу ApusDuo сягає десяти метрів, він має три фюзеляжі, в носовій і хвостовій частинах яких встановлені крила. На кілі середнього фюзеляжу безпілотника є електромотор з повітряним гвинтом. Під час набору висоти для підтримки швидкості вмикається двигун, а частину польоту біплан проводить в режимі планерування. Електромотор безпілотника живиться від акумуляторів і сонячних панелей, які розташовані на верхніх поверхнях крил. Фахівці вже перевірили роботу бортових систем і автопілота в режимах зльоту, польоту і посадки. Найближчим часом мають зібрати повнорозмірний льотний зразок ApusDuo із розмахом крил 28 метрів.

ApusDuo відносять до псевдосупутників — безпілотних літальних апаратів з великою тривалістю польоту. Їх можна використовувати для розвідки, ретрансляції сигналів, спостереження, забезпечення інтернет-покриття тощо.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка